Grupa WB zajmie się monitoringiem ruchu drogowego

29 czerwca 2018, 08:36
WB polcam, fot. twitter:WB group
fot. Twitter/WBGroup
InfoSecurity24
InfoSecurity24

25 czerwca spółka MINDMADE sp. z o.o. Grupa WB  zakończyła procedurę nabycia 51% akcji spółki POLCAM SYSTEMS sp. z o.o. POLCAM jest uznanym w świecie producentem zaawansowanych systemów monitorowania ruchu drogowego. W swoim portfolio posiada zaawansowane systemy wideo rejestratorów, systemów radarowych do pomiaru prędkości i systemów automatycznego mandatowania.

Jak podkreślają przedstawiciele Grupy WB, włączenie warszawskiej spółki w skład grupy kapitałowej WB, jest kontynuacją przyjętej wiele lat temu strategii rozwoju biznesu, polegającą na zwiększeniu synergii kompetencji poszczególnych spółek tworzących największą polską grupę kapitałową działającą w sektorze nowoczesnych technologii oraz inwestycjach naszej grupy  w polskie firmy. Polcam Systems sprzedaje 75 proc. swoich produktów na rynki eksportowe. 

W Grupie WB, spółka POLCAM będzie się specjalizowała w produkcji i rozwoju nowoczesnych systemów optoelektronicznych i radarowych systemów pomiaru prędkości. Umożliwi to Grupie WB oferowanie służbom porządku publicznego, kompleksowych rozwiązań, zwiększających poziom bezpieczeństwa publicznego.

InfoSecurity24
InfoSecurity24
KomentarzeLiczba komentarzy: 7
Marek
wtorek, 3 lipca 2018, 10:18

\"Słowo kompetencje pojawia się w każdym artykule. Wszyscy to słowo czytali, ale kompetencji w Polskim przemyśle nikt nie widział.\" @As No to tym razem możesz się zdziwić. Nie sądzę byś w przypadku urządzeń od WB podważył przed sądem wynik pomiaru tak, jak miało to miejsce choćby w przypadku znanej i lubianej poczciwej Iskierki.

As
poniedziałek, 2 lipca 2018, 08:48

Słowo kompetencje pojawia się w każdym artykule. Wszyscy to słowo czytali, ale kompetencji w Polskim przemyśle nikt nie widział.

patriota
niedziela, 1 lipca 2018, 14:23

Dla Polski wszystko. zapłacę nawet mandat od automatu

www
sobota, 30 czerwca 2018, 14:36

Ok - niech tak będzie

Jimi Pejcz
piątek, 29 czerwca 2018, 23:23

Super. Monitoring mamy, a teraz kto naprawi drogi? \"Som\" Chętni ;-)

Tweets InfoSecurity24