”W targach #WIĘZIENNICTWO2019 bierze udział 70 wystawców, a z drugiej strony spotyka się z nimi ponad 200 funkcjonariuszy Służby Więziennej z całego kraju, włącznie z kierownictwem SW. (…) Łącznie przez targi przewinęło się 500 do 600 osób, które profesjonalnie zajmują się więziennictwem” - powiedział w rozmowie z InfoSecurity24.pl Piotr Godzina, dyrektor projektów dla służb mundurowych Targów Lublin.
Pytany przez InfoSecurity24.pl o tło organizacji niedawnych targów i konferencji #WIĘZIENNICTWO2019, Piotr Godzina zwrócił uwagę na to, że "to wydarzenie jest wkomponowane w cykl wydarzeń mundurowych, jakie Targi Lublin zapoczątkowały w 2017 r, rozpoczynając od wydarzenia „Granice”.
Założeniem #WIĘZIENNICTWO2019 miała być zarówno debata o kluczowych wyzwaniach dla Służby Więziennej, jak i zgromadzenie w jednym miejscu, najważniejszych decydentów odpowiadających za więziennictwo.
Targi, zdaniem organizatorów, spełniły swoje założenie, o czym świadczyć może zarówno obecność przemysłu, funkcjonariuszy SW oraz innych służb mundurowych, a także osób profesjonalnie zajmujących się problematyką więziennictwa.
W targach #Więziennictwo2019 bierze udział 70 wystawców, a z drugiej strony spotyka się z nimi ponad 200 funkcjonariuszy Służby Więziennej z całego kraju, włącznie z kierownictwem SW. (…) Łącznie przez targi przewinęło się 500 do 600 osób, które profesjonalnie zajmują się więziennictwem.
jr