ITWL zaprezentował podczas Air Fir w Bydgoszczy dobrze znany quadrokopter rozpoznawczo-patrolowy Atrax w nowej, uzbrojonej wersji. Maszyna oprócz głowicy obserwacyjnej wyposażona jest w zasobnik na 12 niewielkich granatów. Ładunki o masie do 210 gramów występują w wariantach takich jak dymny, hukowy, hukowo-błyskowy oraz barwiący farbą fluorescencyjną, umożliwiający służbom wychwycenie w tłumie np. członków nielegalnej demonstracji czy innego incydentu.  
Ośmiowirnikowy pionowzlot bezzałogowy z ITWL zyskał więc nowe możliwości szerokiego zastosowania operacyjnego. Zważywszy na rodzaj dostępnych granatów, jest to oferta dedykowana raczej formacjom porządkowym, takim jak Policja. Szczególnie przydatny może okazać się ładunek barwiący, którego zawartość jest widoczna jedynie po użyciu specjalnych filtrów, a więc pozwala niezauważenie oznaczyć grupę osób.
Wyposażenie maszyny w dwanaście różnych ładuków, umieszczonych w podkałdubowym zasobniku jest możliwe dzięki konstrukcji, która przy masie własnej 7 kg zapewnia maksymalna masę startową 15 kg. Atrax powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie polskich służb mundurowych i innych odbiorców, poszukujących stabilnej platformy zdolnej do pionowego startu i długotrwałego pozostawania w zawisie. Bezzałogowiec może operować od 60-90 minut, podczas gdy standard dla większości tego typu maszyn to 20-30 minut.
Wraz z Atraxem uzbrojonym w podkadłubowy, dwunastokomorowy zasobnik i głowicę optoelektroniczną stabilizowaną w trzech płaszczyznach, zaprezentowano również przenośny moduł sterowania dla tej maszyny. Przy masie 4,5 kg umożliwia on pełną kontrolę nad bezzałogowcem, zarówno w trybie ręcznego sterowania, jak też w reżimie programowalnego lotu czy zrzutu wspomnianych wcześniej granatów z zasobników podkadłubowych.