Reklama

Służby Mundurowe

POLSECURE po raz drugi

Autor. Targi Kielce

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów POLSECURE odbędzie się w Targach Kielce w kwietniu 2023 roku.

Reklama

Międzynarodowe Targi POLSECURE to efekt współpracy Targów Kielce z Komendą Główną Policji. Specjalistyczne wydarzenia wymaga merytorycznego i taktycznego wsparcia. W projekt zaangażowane są komendy główne Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Służby Ochrony Państwa, a także Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Komisja Nadzoru Finansowego, Główny Inspektor Transportu Drogowego, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Rządowe Centrum Bezpieczeństwa.

Reklama

W pierwszej edycji wystawy uczestniczyło blisko 100 wystawców. Partnerem Strategicznym Targów POLSECURE była firma WB Group, jeden z największych polskich koncernów, specjalizujący się w projektowaniu i produkcji zaawansowanych technologicznie rozwiązań w sektorze obronnym i cywilnym.

Czytaj też

POLSECURE 23, pod Honorowym Patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, po raz kolejny będą w pełni poświęcone bezpieczeństwu publicznemu. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do zaprezentowania oferty firm specjalizujących się w produkcji wyposażenia specjalnego, środków ochrony osobistej, sprzętu ratowniczego, oprogramowania służącego łączności, dowodzeniu czy kontroli, ale także do wymiany doświadczeń i rozmów o rzeczywistych potrzebach służb mundurowych.

Reklama

Obok ekspozycji kluczowym elementem wydarzenia będzie Międzynarodowa Konferencja Policyjna organizowana przez Komendę Główną Policji. Podczas drugiej edycji Targów spotkanie koncentrowało się będzie na trzech głównych tematach: cyberbezpieczeństwo, laboratorium kryminalistyczne oraz logistyka.

POLSECURE na Targach Kielce gościć będzie od 25 do 27 kwietnia 2023 roku.

Reklama

Komentarze

    Reklama