Ciarka: zakup nowych śmigłowców jest dla Policji konieczny [SKANER Defence24]

2 stycznia 2018, 12:32

Zakup nowych śmigłowców jest dla polskiej Policji konieczny – powiedział w programie SKANER Defence24 rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji mł. insp. Mariusz Ciarka.

Z tego co kojarzę, chyba najstarszy śmigłowiec jaki użytkujemy w polskiej Policji ma ok. 40 lat. […] Chylę czoła przed mechanikami, którzy są odpowiedzialni za ich codzienną obsługę. […] Ale nie oszukujmy się, to już są przestarzałe śmigłowce. Czas na to, żeby polska Policja dysponowała również śmigłowcami najnowszej generacji, takimi aby mogły być wykorzystywane zarówno do służby patrolowej, jak i działań interwencyjnych.

rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji mł. insp. Mariusz Ciarka

Czytaj także: Trzech chętnych na dostawę nowych śmigłowców dla Policji

InfoSecurity24
InfoSecurity24
KomentarzeLiczba komentarzy: 10
podatnik_fundator
środa, 3 stycznia 2018, 00:30

"No nic lepszego, jak nadlecieć sobie nad osiedle i widzieć czy nie ma spożywających alkohol, narkotyki" xD Polska policja bohatersko walczy z problemami nieznanymi w żadnym innym cywilizowanym kraju UE.

Bilans
środa, 3 stycznia 2018, 14:22

Tan portal stał się tak nudny, że ludzie nie dają rady czytać tych samych bzdetów.

Jassm158
wtorek, 2 stycznia 2018, 15:57

Korzystając z pomysłu Macierewicza o przewróceniu niektórych stopni wojskowych rodem z II Rzeczypospolitej przywróćmy też wyposażenie z tego okresu!!!!! Dla Policji mamy Pajaca w MON to i w MSW się znalazł a wszyscy z jednej partii.

Tweets InfoSecurity24