Reklama

Policja

Policjant ranny podczas nocnej akcji w Warszawie

policja
Autor. Polska Policja 🇵🇱 (@PolskaPolicja)/Twitter

Mężczyźni zatrzymani w nocy do kontroli przez stołecznych policjantów staranowali samochodem jednego z nich. Choć mundurowy padł na maskę auta, przestępcy nie zatrzymali się. Policjant, ze złamaną nogą, trafił do szpitala.

Reklama

"Po północy funkcjonariusze z wydziału patrolowo-wywiadowczego komendy Stołecznej Policji na pl. Zawiszy zatrzymali do kontroli samochód marki Chevrolet" – poinformował w poniedziałek rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak.

Reklama

W trakcie kontroli auta policjanci znaleźli w nim narkotyki. W pewnym momencie kierujący pojazdem ruszył gwałtownie i potrącił policjanta. Ten spadł na maskę samochodu. Mimo to kierowca się nie zatrzymał i pędził z nim przez kilkanaście metrów. Informacja o ucieczce Chevroleta trafiła do innych patroli, a na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Ranny policjant został zabrany do szpitala ze złamaną nogą.

Czytaj też

Poszukiwany samochód został odnaleziony a w jego pobliżu policjanci zatrzymali pasażera - obywatela Gruzji. Miał przy sobie mefedron, metamfetaminę i marihuanę.

Reklama

W przejściu podziemnym przy hotelu Marriott mundurowi zatrzymali też kierowcę Chevroleta. Okazało się, że jest on obywatelem Ukrainy. Był on pod wpływem środków odurzających.

"Policjanci w trakcie czynności zabezpieczyli mefedron, metamfetaminę i marihuanę, haszysz, LSD oraz inne substancje, które zostaną poddane badaniu" – przekazał rzecznik KSP. Wyjaśnił, że można było z nich zrobić kilkaset porcji narkotyków.

Źródło:PAP / InfoSecurity24.pl
Reklama

Komentarze

    Reklama

    Najnowsze