Na stoisku Polskiej Grupy Zbrojeniowej na Europoltechu wystawiane są produkty kilku spółek, należących do PGZ. Radomska Fabryka Broni demonstruje elementy uzbrojenia, wykorzystywane już bądź oferowane służbom mundurowym. Wśród nowości można wymienić karabin wz. 96 Beryl SW, opracowany z myślą o spełnieniu zapotrzebowania Służby Więziennej na broń tej klasy.
Demonstrowany jest też modułowy system broni strzeleckiej MSBS w różnych wariantach, a także inne wersje karabinów Beryl i Mini-Beryl. Radomska Fabryka Broni, w ramach PGZ demonstruje również broń na amunicję pistoletową, w tym szeroko używane w formacjach mundurowych pistolety maszynowe Glauberyt i samopowtarzalne Walther P-99, ale też nowe PR-15 Ragun. Tak jak MSBS są one przeznaczone dla systemu Tytan, ale mogą też zostać zakupione przez innych użytkowników.
Należący do PGZ Maskpol demonstruje z kolei sprzęt ochronny, w tym kaski policyjne przeznaczone dla Oddziałów Prewencji Policji, jak i hełmy oraz kamizelki kuloodporne. Demonstrowane są między innymi kamizelki do noszenia na mundurze, z możliwością wykorzystania twardych wkładów balistycznych oraz tarcze balistyczne. Oprócz tego Maskpol pokazuje najnowszego typu maski przeciwgazowe MP-6, wprowadzone już do wykorzystania w Wojsku Polskim.
W ramach PGZ swoje produkty wystawia także spółka PCO SA, oferująca wyposażenie optoelektroniczne. Na jej ekspozycji zwiedzający targi mogą zapoznać się między innymi ze zintegrowanymi z karabinami Beryl celownikami dziennymi DCM-1 Szafir oraz termowizyjnymi SCT-2. Oprócz tego demonstrowane są lornetki termowizyjne NPL-1T Agat.
PCO prezentuje też kilka typów gogli i monokularów noktowizyjnych. Wśród nich znajdują się monokular MU-3M, który już obecnie używany zarówno przez Wojsko Polskie, jak i Policję. Drugi to lotnicze gogle noktowizyjne PNL-3M „Orlik”. Cywilny wariant „Orlików” uzyskał niedawno certyfikację agencji EASA, dzięki czemu może być oferowany klientom komercyjnym. Prezentowane są także miniaturowe gogle PNL-2AD/M.
Na ekspozycji Polskiej Grupy Zbrojeniowej znalazł się też sprzęt zakładów Zurad, przeznaczony dla formacji, zajmujących się ochroną bezpieczeństwa ruchu drogowego. Znalazł się wśród nich system rejestracji naruszeń w ruchu drogowym zintegrowany z samochodem Skoda Octavia, a wyposażony m.in. w głowicę radarową i dwie kamery HD 720p (z przodu i z tyłu pojazdu). Umożliwia on rejestrację zdarzeń i naruszeń przepisów w ruchu drogowym, w tym przekroczeń prędkości czy przejazdu na czerwonym świetle.
Zurad prezentuje też Fotoradar Fotorapid CF, dostępny w wersji przewoźnej i stacjonarnej. Może on rejestrować ruch na co najmniej 4 pasach jednocześnie (pojazdy przybliżające, oddalające się, bądź oba kierunki jednocześnie). Jest zdolny do pomiaru prędkości w zakresie 20-320 km/h, według producenta jest trudny do wykrycia i odporny na zakłócenia. Może zostać wyposażony w kamerę IR i podświetlacz IR.