Reklama

Straż Pożarna

Wawrzaszek z nowym modelem samochodu dla strażaków [Defence24 TV]

Na co strażacy zwracają uwagę kupując samochody? Co jest dziś najważniejsze w procesie ich produkcji? Między innymi na te pytania, podczas  II Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO, odpowiedział nam kierownik działu sprzedaży Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych.

Jest to zupełnie nowy model, na który Scania poświęciła kilkanaście lat pracy. My pierwsze pojazdy na podwoziu Scania wprowadziliśmy kilkanaście lat temu, te samochody się bardzo dobrze przyjęły, zostały docenione przez użytkowników, ich walory są bezsprzecznie na najwyższym poziomie. Nowy model charakteryzuje się zdecydowanie lepszymi parametrami jeżeli chodzi o ergonomię pracy, przestrzeń w kabinie, są też różnice widoczne w napędzie tego pojazdu, jeżeli chodzi o moce silników to są one porównywalne, natomiast to że są one nowoczesne i bezproblematyczne przyczyni się do tego, że te samochody, które zabudujemy na tych podwoziach, będą po prostu lepsze i będą sprawiały mniej problemów.

Robert Fiałek, kierownik działu sprzedaży Polska Polska, Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych

Większość użytkowników zwraca uwagę na niezawodność, ergonomię pracy, na przyjemność z tej pracy, a to się ściśle wiąże z klasą podwozia, nie bez znaczenia są też walory taktyczne, wiele jednostek boryka się z tym, że nie ma dostępu do wody, więc dla nich znaczący jest to jak duży zbiornik wodny jest na danym pojeździe, no i do tego wyposażenie, ale to już jest kwestia indywidualna każdego użytkownika.

Robert Fiałek, kierownik działu sprzedaży Polska Polska, Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych

DM

Reklama

Komentarze

    Reklama