Reklama

Policja

Lubawa z kontraktami na kamizelki kuloodporne dla Policji

Fot. Policja.pl
Fot. Policja.pl

Producent sprzętu dla służb mundurowych zrealizuje kolejne zamówienia na dostawę kamizelek kuloodpornych dla Komendy Głównej Policji.

Dwie umowy wykonawcze mają wartość po 1,2 mln PLN każda. Zawarto je na podstawie umowy ramowej Komendy Głównej Policji z Lubawą S.A. W jej ramach producent dotychczas podpisał zamówienia na dostawę 4 tys. kompletów kamizelek na łączną kwotę 4,7 mln zł. Prezes Lubawy Marcin Kubica poinformował, że górny pułap umowy ramowej to 20 tys. kompletów kamizelek. Prezes stwierdził także, że obecnie nie jest znana łączna wartość sprzedaży, jaka przypadnie kierowanej przez niego spółce w drodze kolejnych zamówień wykonawczych - starać się o nie będzie jeszcze jeden podmiot.

Zawarta umowa ramowa obowiązuje do dnia 4 grudnia 2020 r.

Grupa Kapitałowa Lubawa to koncern produkcyjno-usługowy, obejmujący spółki, wśród których podmiotem dominującym jest Lubawa S.A. Główną osią działalności grupy jest wytwarzanie, przetwórstwo i sprzedaż tkanin i dzianin oferowanych klientom publicznym oraz biznesowym. Sprzedaż wyrobów i usług realizowana jest na każdym etapie procesu obróbki - od surowego materiału po zaawansowany technologicznie produkt finalny. Dzięki współpracy między spółkami zależnymi, w zakładach produkcyjnych wchodzących w skład grupy powstają produkty przeznaczone dla wielu branż - w tym specjalistyczne produkty i wyposażenie dla służb mundurowych.

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Najnowsze