Reklama

Służba Więzienna

Ponad milion do wydania. Służba Więzienna kupuje karabinki i naboje

Fot. Służba Więzienna
Fot. Służba Więzienna

Służba Więzienna zamierza kupić karabinki szkolne marki Beretta ARX 160 lub równoważne i naboje pistoletowe 9x19 Parabellum TFMJ. Dziś opublikowano informacje z otwarcia ofert w obu postępowaniach.

Centralny Zarząd Służby Więziennej opublikował informacje z otwarcia ofert w postępowaniach o udzieleniu zamówienia publicznego, których przedmiotem są dostawy 50 kompletów karabinków o kal. 5,56x45 mm marki Beretta wzór ARX 160 lub równoważnych w wersji szkolnej i naboi pistoletowych 9x19 mm typu Parabellum z pociskiem pełnopłaszczowym.

W pierwszym przypadku wpłynęła jedna oferta, firmy UMO z Zielonki, która w minionym roku wygrała przetarg na dostawę 350 egzemplarzy karabinków 5,56 x 45 oferując karabinki Beretta ARX 160. Oferent określił cenę dostawy karabinków szkolnych na 398 850 PLN i termin gwarancji na 49 miesięcy, podczas gdy zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto w wysokości 0,5 mln PLN. Przypomnijmy, że w przypadku tego postępowania kryteriami zgłoszonych ofert jest cena (waga 60) oraz termin udzielonej gwarancji (waga 40), przy czym najwyżej punktowane są oferty zakładające gwarancję powyżej 48 miesięcy.

W przypadku drugiego postępowania wpłynęły dwie oferty. Pierwszą złożyła firma Cenzin, która zaproponowała cenę w wysokości 608 850 PLN z trzydziestodniowym terminem wykonania zamówienia, drugą zaś firma Mildat, która proponuje cenę w wysokości 636 525 PLN i 90 dni jako termin wykonania zamówienia. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto w wysokości 0,75 mln PLN.

AM

Reklama

Komentarze

    Reklama