Reklama

Służby Mundurowe

POLSECURE coraz bliżej

Autor. Targi Kielce

Zaplanowane w terminie od 25 do 27 kwietnia 2023 roku Międzynarodowe Targi POLSECURE to okazja do zapoznania się z ofertą firm specjalizujących się w produkcji wyposażenia specjalnego, środków ochrony osobistej, sprzętu ratowniczego, oprogramowania służącego łączności, dowodzeniu czy kontroli, ale także do wymiany doświadczeń i rozmów o rzeczywistych potrzebach służb mundurowych.

Reklama

Wydarzenie odbywające się po raz drugi pod Honorowym Patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji po raz kolejny organizowane jest przy wsparciu Komendy Głównej Policji. Partnerem strategicznym POLSECURE jest Grupa WB. Wśród wystawców, którzy do tej pory potwierdzili swój udział w wydarzeniu są m.in.: Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o., GLOMEX-MS POLSKA Sp.z o.o., Griffin Group S.A. Defence Sp. k., Grupa WB, HOLSTERS HPE Polska Grzegorz Szymański, KLIMAWENT S.A., , LUBAWA, MEGMAR LOGISTICS & CONSULTING Sp. z o.o., MODULAR SYSTEM, Spółki Polskiej Grupy Zbrojeniowej, TRANSCOM INTERNATIONAL, TVPRZEMYSLOWA NOWAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA, WORKS 11 Sp.z o.o., ZDUNEK PREMIUM Sp. z o.o. i inne.

Reklama

Targi POLSECURE dedykowane są wszystkim służbom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo publiczne, w tym Policji, Straży Granicznej, Straży Pożarnej, a także Służbie Ochrony Państwa, Służbie Więziennej. Ofertą mogą też być zainteresowane służby specjalne, Krajowa Administracja Skarbowa oraz organizacje ratownicze GOPR, TOPR, WOPR. POLSECURE 2023 będzie miało także ofertę skierowaną do ratowników medycznych.

Merytorycznym uzupełnieniem wystawy, tak jak podczas poprzedniej edycji, będzie międzynarodowa konferencja organizowana przez KG Policji. W pierwszym dniu prelegenci skupią się na "Działaniach Policji na granicy wschodniej RP" oraz "Pewności w identyfikacji ofiar – rola zespołu DVI na miejscu katastrof masowych". Drugi dzień konferencji będzie natomiast poświęcony między innymi tematom: "Od koncepcji do wdrożenia – kompleksowe rozwiązania dla motocyklistów ruchu drogowego polskiej Policji", "Przeciwdziałanie zagrożeniom ze strony bezzałogowych statków" czy "Innowacyjność oraz budowanie kapitału ludzkiego na rzecz walki z cyberprzestępczością”.

Reklama

POLSECURE dołączyło w 2022 roku do portfolio Targów Kielce obok wystaw skierowanych do służb mundurowych, jak znany Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego czy Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO.

Zapraszamy do Targów Kielce od 25 do 27 kwietnia 2023 roku.

Reklama

Komentarze

    Reklama