Reklama

Policja

Duże samochodowe zamówienie dla warszawskiego garnizonu

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. policja.pl
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. policja.pl

Aż 79 nowych radiowozów, różnego typu, potrzebuje Komenda Stołeczna Policji. Co ważne, wszystkie mają być nieoznakowane.

Komenda Stołeczna Policji ruszyła z nowym postępowaniem, w ramach którego chce zlecić dostawy nieoznakowanych radiowozów. Wszystkie wyprodukowane mają być nie wcześniej, niż w 2021 roku. Przetarg podzielony jest na cztery zadania, dotyczy bowiem różnego typu samochodów. Pierwsze z nich zakłada pozyskanie 35 hybryd osobowych segmentu C, druga część dotyczy dostawy 21 samochodów osobowych do przewozu min. 8 osób (z przyciemnianymi szybami), trzecia - 20 samochodów osobowo-terenowych typu pick-up przystosowanych do ciągnięcia przyczep, a czwarte - 3 samochodów do przewozu psów służbowych.

Stołeczna komenda wymaga, by pojazdy obejmowała min. 24-miesięczna rękojmia oraz gwarancja bez limitu przebiegu kilometrów na:

  1. podzespoły mechaniczne, elektryczne pojazdu, na którym wykonano zabudowę – na okres min. 36 miesiące bez limitu kilometrów lub min. 36 miesięcy z limitem min. 100 000 km przebiegu;
  2. powłokę lakierniczą – na okres min. 36 miesięcy;
  3. perforację elementów nadwozia – na okres min. 72 miesiące;
  4. całość zabudowy – na okres min. 36 miesięcy;
  5. instalację łączności radiowej – na okres min. 36 miesięcy,

Do wszystkich części garnizon zastosował te same kryteria oceny ofert, które złożone zostaną w przetargu. Policja pod uwagę weźmie cenę, współczynnik masy pojazdu bazowego do maksymalnej mocy netto silnika, zużycie energii w litrach na 100 km w warunkach miejskich i wyposażenie w automatyczną skrzynię biegów. Pojazdy mają zostać dostarczone w ciągu 120 dni.

Na propozycje Komenda Stołeczna Policji czeka do 9 sierpnia. Muszą one zachować ważność co 6 listopada br. 

Parę dni temu z postępowaniem na nowe radiowozy ruszyła również kielecka komenda. W jej przypadku chodzi o pojazdy elektryczne, w które garnizon ten inwestuje już po raz trzeci. Wszystkie auta muszą być oczywiście nowe, wyprodukowane w 2021 roku i także w bieżącym roku dostarczone. KWP w Kielcach zakłada bowiem, że wszystkie samochody zostaną jej przekazane do 30 listopada br.

image
Reklama

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Najnowsze