Reklama

Służba Celno-Skarbowa

Kolejne paralizatory dla KAS

Fot. InfoSecurity24.pl
Fot. InfoSecurity24.pl

Izba Administracji Skarbowej w Łodzi poinformowała o zamówieniu partii paralizatorów i kartridży dla komórek kontroli mobilnej. Wartość zamówienia to ponad 650 tys. złotych, a łódzkim funkcjonariuszom zamówiony sprzęt dostarczy podwarszawska firma UMO Sp. z o. o.

To kolejne, w ostatnim czasie, zamówienie paralizatorów oraz kartridży na potrzeby funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej. Tym razem 71 sztuk paralizatorów oraz 142 kartridże trafi do Łodzi.

W zamówieniu pod uwagę brana była cena (60 proc.) oraz termin wykonania zamówienia (40 proc.). Umowę podpisano 19 grudnia, a procedura zamówienia prowadzona była w trybie przyspieszonym. Jak czytamy w uzasadnieniu powodem takiego a nie innego trybu postępowania, była „Pilna potrzeba udzielenia zamówienia dla komórek kontroli mobilnej i późne przyznanie środków finansowych. Przyznanie środków finansowych na ten cel nastąpiło w dniu 15 października br. a wartość szacunkowa zamówienia przekracza próg 135 000 EUR. Zastosowanie terminów ustawowych (40 dni na ogłoszenie) powoduje, iż zamówienie jest niewykonalne.”

Czytaj też: Lubelska KAS kupuje paralizatory

DM

Reklama

Komentarze

    Reklama