Reklama

Służba Celno-Skarbowa

KAS inwestuje w nowe samochody

Fot. InfoSecurity24.pl
Fot. InfoSecurity24.pl

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu zainteresowana jest zakupem nowych pojazdów. Do różnych jednostek w kraju trafić może nawet 100 samochodów. 

Jak informuje jednostka w ogłoszeniu, przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych samochodów, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2019 roku. Oferowane Izbie modele muszą być aktualnie wytwarzane przez producenta, którego autoryzowane stacje obsługi (ASO) znajdują się na terenie Polski. W każdej części zamówienia, a przetarg składa się z 9 zadań, zamawiający wymaga, by oferowane samochody miały tę samą markę, model i wersję silnikową.

Do wydania Izba we Wrocławiu ma prawie 6,7 mln złotych netto. Właśnie tyle maksymalnie jednostka może zapłacić za zakup nawet 100 pojazdów w ramach, jak wspomniano, 9 zadań. Nie wszystkie samochody trafią oczywiście do Wrocławia, a do różnych jednostek na terenie Polski. 

Pierwsza część dotyczy 4 sztuk samochodów osobowych typu sedan/liftback o mocy silnika min. 140 KM, które trafić mają do IAS we Wrocławiu, Rzeszowie, Szczecinie i Zielonej Górze. Następne zadanie dotyczy nawet 15 (11 w ramach podstawy oraz 4 w ramach opcji) samochodów osobowych typu sedan/liftback/hatchback o mocy silnika min. 120 KM, które służyć będą w Białymstoku, Kielcach, Szczecinie i Zielonej Górze. Trzecia część dotyczy zakupu 4 sztuk samochodów osobowych typu hatchback/liftback o mocy silnika min. 120 KM. Wszystkie mają trafić do Katowic.

Czwarte zadanie jest jednocześnie największym w przetargu, gdyż dotyczy zakupu nawet 42 (34 w ramach zamówienia gwarantowanego oraz 8 w ramach opcji) sztuk samochodów osobowych typu combi o mocy silnika min. 120 KM. Sprzęt trafi do Białegostoku, Gdańska, Lublina, Łodzi, Poznania, Warszawy i Zielonej Góry. Kolejna część również dotyczy samochodów combi, ale tym razem o mocy silnika min. 140 KM. Nawet siedem (4 w ramach podstawy oraz 3 w ramach opcji) takich pojazdów zostanie rozdysponowanych między jednostki w Łodzi i Olsztynie.

Nawet 20 pojazdów (14 w ramach zamówienia gwarantowanego oraz 6 w ramach opcji) osobowych typu combi van o mocy silnika min. 110 KM, w ramach szóstego zadania, ma trafić do izb we Wrocławiu, Bydgoszczy, Gdańsku, Olsztynie oraz Krajowej Szkoły Skarbowej. Następne zadanie dotyczy już 9-osobowych mikrobusów o mocy silnika min. 140 KM, a dokładnie trzech ich sztuk, które rozdysponowane zostaną między Wrocław, Poznań i Rzeszów. 

Dla Warszawy planowany jest również zakup 4 sztuk samochodów osobowych o napędzie hybrydowym, typu sedan/liftback/hatchback. Natomiast do Krajowej Informacji Skarbowej ma trafić samochód osobowy typu combi o mocy silnika min. 140 KM. 

Kryteria oceny ofert, na które przesyłanie podmioty mają czas do 23 lipca br., we wszystkich zadaniach zakładają przydzielanie punktów za cenę, zużycie energii oraz okres gwarancji na podzespoły mechaniczne.

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Najnowsze