Reklama

Bezpieczeństwo Wewnętrzne

Eksperci od zabezpieczeń spotkają się w Poznaniu. Targi SECUREX 2018 już w kwietniu

Służby mundurowe, specjaliści od zabezpieczeń i alarmów spotkają się w Poznaniu podczas kolejnej już edycji Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX 2018. Tegoroczna edycja połączona jest m.in. z Forum Technologii Cyfrowych POZNAŃ MEDIA EXPO oraz Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO.

Nowi zwiedzający, nowe tematy

Na terenie MTP spodziewanych jest blisko 35 000 fachowców, wśród nich m.in. specjaliści od systemów alarmowych i zabezpieczeń, służby mundurowe czy firmy ochroniarskie. W trakcie Targów SECUREX przedstawiciele administracji oraz służb munurowych będą mieli też okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie bezpieczeństwa. SECUREX to też debaty i spotkania ekspertów, którzy przy okazji targów rozmawiać będą o bezpieczeństwie i rozwoju technologii, która w zapewnieniu tego bezpieczństwa pomaga.

Platforma możliwości

Nowe rozwiązania oraz innowacyjne produkty, wzorem lat ubieglych, nagrodzone będą w konkursie o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

SECUREX to także czas w którym ogłoszone będą premiery nowych rozwiązań i produktów, jakie firmy z branży zabezpieczeń mają w planach wprowadzić na rynek. Dzieje się to w ramach KLUBU PREMIER targów SECUREX. Z kolei specjalna sekcja dla zaawansowanych technologicznie systemów sterowania budynkiem zgromadzi produkty i usługi wyróżnione znakiem JESTEM INTELIGENTNY – INTELIGENTNY BUDYNEK.

Rozbudowany blok wydarzeń to okazja do spotkań twarzą w twarz z jeszcze większą liczbą potencjalnych partnerów zarówno z rynku polskiego, jak i zagranicznego.

InfoSecurity24 objęło Targi Zabezpieczeń SECUREX 2018 patronatem medialnym.

Więcej informacji znajdziesz na stronie SECUREX 2018

Reklama

Komentarze

    Reklama