Reklama

Służby Mundurowe

Spotkanie służb kryminalnych ws. ŚDM

  • Fot. www.policja.pl

Pełniący obowiązki Komendanta Głównego Policji mł. ins. Andrzej Szymczyk spotkał się z komendantami pionu kryminalnego śląskiej i małopolskiej policji. W spotkaniu uczestniczyli również naczelnicy wydziałów służby kryminalnej obu komend wojewódzkich. Tematem narady było zabezpieczenie Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w dniach 27-31 lipca 2016 roku.

8 kwietnia w Szkole Policji w Katowicach odbyło się spotkanie p.o. Komendanta Głównego Policji mł. ins. Andrzeja Szymczyka z  przedstawicielami komend wojewódzkich w Krakowie i Katowicach oraz Szkoły Policji w Katowicach, związane z przygotowaniami do Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w Krakowie pod koniec lipca.

Czytaj także: Żandarmeria Watykańska w Polsce ws. ŚDM

W spotkaniu uczestniczyli m. in. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach nadkom. Mariusz Krzystyniak, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Robert Strzelecki, Zastępca Komendanta Centralnego Biura Śledczego Policji mł. insp. Kamil Bracha, Komendant Szkoły Policji w Katowicach insp. Jarosław Kaleta, a także dyrektorzy i zastępcy dyrektorów biur oraz naczelnicy wydziałów Komendy Głównej Policji, jak również naczelnicy służb kryminalnych komend wojewódzkich w Katowicach i Krakowie.

Czytaj także: Zabezpieczenie ŚDM – Koniec gry pozorów?

Reklama

Komentarze

    Reklama