Reklama

Policja

Pijany zasnął za kierownicą na stacji benzynowej. To policjant z 24-letnim stażem

policja polska warszawa
Policja
Autor. Policja Warszawa (@Policja_KSP)X

Policjanci z podwarszawskiego Legionowa zatrzymali na stacji benzynowej pijanego kierowcę. Jak się okazało za kierownicą busa siedział policjant z 24-letnim stażem z Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach. Funkcjonariusz ma zostać wydalony ze służby.

Reklama

Informację o zatrzymanym, pijanym policjancie opublikował w czwartek portal rmf24.pl. Według ustaleń dziennikarzy funkcjonariusze z Legionowa zostali wezwani do pijanego mężczyzny, który przyjechał busem na stację benzynową. „Był tak pijany, że po zatrzymaniu pojazdu zasnął za kierownicą” – czytamy.

Reklama

Podczas interwencji mężczyzna odmówił badania alkomatem. Pobrano za to od niego krew. W trakcie policyjnej interwencji okazało się, że kierowcą busa był policjant. „Mundurowy z Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach był po służbie” – pisze rmf24.pl.

Czytaj też

Z informacji jakie podaje portal wynika, że komendant powiatowy miał już podjąć decyzję o zawieszeniu mundurowego. Wobec funkcjonariusza wszczęte miało zostać już także postępowanie dyscyplinarne, które zakończyć może się wydaleniem ze służby. W tej, mundurowy spędzić miał 24 lata.

Reklama
Reklama

Komentarze (2)

  1. Monter

    Pójdzie na zasłużoną emeryturę

  2. user_1053391

    Wydalenie ze służby to żadna kara,pujdzie na emeryturę.Zabrac prawko dożywotnio,to jest kara dla niego, bolesna.

Reklama

Najnowsze