Reklama

Służba Celno-Skarbowa

KAS ma nowego szefa

Autor. Ministerstwo Finansów

Od dzisiaj Krajową Administracją Skarbową kieruje Marcin Łoboda – poinformowało Ministerstwo Finansów. Jego zastępcą został wiceszef resortu finansów Zbigniew Stawicki.

Reklama

O zmianie na stanowisku szefa Krajowej Administracji Skarbowej poinformowano w poniedziałek na portalu X (dawnym Twitterze). „Od dzisiaj Krajową Administracją Skarbową kieruje sekretarz stanu MF Marcin Łoboda. Zastępcą szefa KAS został podsekretarz stanu MF Zbigniew Stawicki. Nominacje wręczył dziś minister finansów Andrzej Domański” – przekazała Krajowa Administracja Skarbowa.

Reklama
Reklama

Marcin Łoboda zastąpi na stanowisku dotychczasowego szefa KAS Bartosza Zbaraszczuka, którego zastępcą był Mariusz Gojny.

Czytaj też

Jak podaje portal Business Insider Polska nowy szef KAS jest ekonomistą i prawnikiem. Był m.in. dyrektorem Izby Skarbowej w Bydgoszczy. „To nie jego nazwisko pojawiało się wcześniej w kontekście walki o fotel szefa KAS. Na to stanowisko typowany był Zbigniew Stawicki, były dyrektor Urzędu Kontroli Skarbowej w Bydgoszczy” – pisze Business Insider Polska.

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Najnowsze