Reklama

Bezpieczeństwo Wewnętrzne

Zbliża się Konferencja RadioEXPO 2017

RadioEXPO
RadioEXPO

Niespełna dwa tygodnie pozostały do tegorocznej Konferencji i Wystawy Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioEXPO 2017. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 4-5 października 2017 roku w warszawskim Sangate Hotel „Airport” (dawniej Gromada Airport). Portal Defence24.pl jest patronem medialnym wydarzenia. 

RadioEXPO to jedyna w Polsce impreza poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy czy systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem imprezy jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce.

W programie konferencji znajduje się wiele merytorycznych prezentacji. Wśród prelegentów są m.in. przedstawiciele Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Komendy Głównej Policji, Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego, Portu Lotniczego Szymany oraz Stowarzyszenia TETRA and Critical Communications Association. Nie zabraknie również ciekawych prezentacji firmowych czołowych dostawców profesjonalnych rozwiązań radiowych. Konferencja jest najważniejszym wydarzeniem w branży radiokomunikacyjnej w Polsce. O jej pozycji świadczą zarówno wystawcy - światowe firmy branży łącznościowej jak i uczestnicy - czołowi eksperci z kraju i zagranicy.

RadioEXPO 2017 będzie doskonałą okazją do świętowania 25-rocznicy obecności Złotego Sponsora, firmy Motorola Solutions w Polsce. Również firma RADMOR będzie celebrować jubileusz 70-lecia istnienia. Wystąpieniom, jak co roku, będzie towarzyszyła interesująca wystawa najnowszych produktów, systemów i kompleksowych rozwiązań łączności radiowej.

Organizatorzy zapraszają do bezpłatnego udziału w RadioEXPO specjalistów odpowiedzialnych za utrzymanie systemów łączności radiowej w służbach bezpieczeństwa publicznego: Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej oraz Służby Więziennej. Ponadto: przedstawicieli władz szczebla centralnego (MSWiA, UKE, MC) oraz lokalnego, koordynatorów zespołów ratownictwa medycznego, WOPR, TOPR i GOPR. Mile widziani są również przedstawiciele kadry zarządzającej, dyrektorzy IT/Telco firm z branży energetycznej, transportowej, logistycznej, a także przedstawiciele publicznych i prywatnych przedsiębiorstw wykorzystujących lub planujących używać profesjonalnych systemów łączności radiowej w codziennej pracy.

Z racji coraz większego zainteresowania zarówno uczestników, jak i sponsorów, organizatorzy postanowili rozszerzyć spotkanie na dwa dni.  Więcej informacji i formularz rejestracji dostępny jest na stronie: http://radioexpo.pl/

Portal Defence24.pl jest patronem medialnym wydarzenia. Reklama

Komentarze

    Reklama