Reklama

Służby Mundurowe

Uniform Motor Rally AD ' 2012

Na toruńskiej Motoarenie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Motorowych Służb Mundurowych Uniform Motor Rally AD « 2012.W sumie 47 zawodników, policjantów, strażaków, strażników miejskich oraz funkcjonariuszy Służby Więziennej, w tym 22 zespoły 2-osobowe, walczyło o tytuł indywidualnego i drużynowego Międzynarodowego Mistrza Motorowego Służb Mundurowych w 9-ciu konkurencjach: 6-ciu sprawnościowych próbach samochodowych, próbie motocyklowej, na quadzie i na gokarcie.

W klasyfikacji drużynowej najlepiej spisali się reprezentanci Mundurowego Klubu Motorowego Rzeczypospolitej Polskiej z Brodnicy. Na dalszych miejscach uplasowali się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy, Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu oraz strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

Głównym organizatorem wrześniowej imprezy był Zarząd Główny Mundurowego KlubuMotorowego Rzeczypospolitej Polskiej. Patronat honorowy nad mistrzostwami objęli: Prezydent IPMC Reinhard Moser, Marszałek Województwa Kujawsko –Pomorskiego Piotr Całbecki, Prezydent M. Torunia Michał Zaleski, Prezydent Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP gen. dyw. Adam Rembacz i Prezydent Sekcji Polskiej IPA Arkadiusz Skrzypczak.

Zarówno uczestnikom, jak i organizatorom należą się brawa za promowanie tak potrzebnych funkcjonariuszom umiejętności kierowania różnorodnymi pojazdami mechanicznymi.

(MMT)
Reklama

Komentarze

    Reklama