Reklama

Straż Graniczna

Straż Graniczna kupuje kamizelki kuloodporne

  • Fot. Straż Graniczna
    Fot. Straż Graniczna

Komenda Główna Straży Granicznej rozpoczęła postępowanie przetargowe na zakup i dostawę 500 kompletów kamizelek kuloodpornych zewnętrznych. Termin składania wniosków wyznaczono na 27 lipca br.

Straż Graniczna do końca roku planuje zakupić 500 kompletów fabrycznie nowych kamizelek kuloodpornych zewnętrznych. Przy czym zamawiający przewiduje możliwość wykorzystania prawa opcji w przypadku posiadania dodatkowych środków finansowych. W ramach zamówienia objętego prawem opcji wchodzi dostawa 500 kompletów kieszeni/ładownic wchodzących w skład ukompletowienia zamawianych kamizelek.

Czytaj także: Straż Graniczna kupuje naboje karabinowe i antyrykoszetowe

Zgodnie z SIWZ zamawiany produkt powinien być zintegrowana kamizelką kuloodporną taktyczną z przeznaczeniem do noszenia na mundur i użytkowania wraz z hełmem kuloodpornym. Kamizelka musi składać się z części przedniej i tylnej. Każda z części musi posiadać własne poszycie zewnętrzne i wyjmowane miękkie wkłady balistyczne. Jej waga nie powinna przekraczać 5,5 kg.

Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, w którym w odpowiedzi na publiczne ogłoszenie o zamówieniu oferty mogą składać wszyscy zainteresowani wykonawcy. Termin składania wniosków został wyznaczony na 27 lipca 2016 roku.

Czytaj także: Celnicy złożyli zawiadomienie do prokuratury. "Zagrożenie bezpieczeństwa kraju"

Reklama

Komentarze

    Reklama