Reklama

Centralne Biuro Antykorupcyjne

Znamy dostawcę amunicji dla CBA

Fot. CBA
Fot. CBA

Centralne Biuro Antykorupcyjne podało do wiadomości publicznej wynik postępowania na dostawę amunicji 9x19 mm FMJ, jakie ogłoszono w dniu 22 marca 2019 r.

Działając na podstawie Prawa o zamówieniach publicznych i kierując się czterema kryteriami - ceną, gwarancją, terminem dostawy i terminem wymiany, zamawiający wybrał ofertę przedstawioną przez firmę Kaliber z Warszawy.

Zgodnie z przedstawioną informacją, zamawiający otrzymał dwie oferty. Pierwszą była propozycja firmy Kaliber, druga pochodziła z firmy Mildat. Wybrano ofertę firmy Kaliber, która dostarczy 400 tys. sztuk amunicji 9x19 mm Full Metal Jacket za cenę 304 tys. PLN. Zwycięska oferta otrzymała ogółem 99,04 punktów, podczas gdy konkurencyjna 90,91. W przypadku ceny Kaliber otrzymał 59,05 punktów, natomiast oferta firmy Mildat 60, jednak przy terminie dostawy wartości te wynosiły odpowiednio 20 i 10,91 punktów i to właśnie okazało się decydujące, przy 10 punktach przyznanych obu firmom za termin wymiany i za okres gwarancji.

Amunicja ma trafić do odbiorcy w ciągu 60 dni kalendarzowych, będzie przeznaczona do strzelania z pistoletów i pistoletów maszynowych kalibru 9 mm.

Reklama

Komentarze

    Reklama