Reklama

Służby Mundurowe

Rejestracja w dzień i w nocy. "Mundurowe" kamery Canon [Defence24.pl TV]

Podczas tegorocznych targów uzbrojenia w Kielcach firma CANON zaprezentowała produkty dedykowane armii i służbom mundurowym: między innymi teleobiektywy o ogniskowej 800 mm, ale też sprzęt zmodyfikowany pod kątem rejestracji w podczerwieni.

Podczas MSPO 2017 CANON demonstrował między innymi sprzęt modyfikowany pod kątem rejestracji w podczerwieni: lampy błyskowe, aparaty kompaktowe, aparaty profesjonalne o wyciągniętych filtrach i elektronice przystosowanej do rejestracji w paśmie 960 w podczerwieni. Jednym z prezentowanych produktów była także kamera ME 20 o wysokiej czułości, również z możliwością rejestracji podczerwieni.

Przy użyciu tego typu kamer z wysoką czułością możemy rejestrować obraz praktycznie w zupełnej ciemności. A więc przy szkoleniach jest to potem istotny element oceny samego szkolenia.

Piotr Wieczorek, CANON Polska

Piotr Wieczorek powiedział, że wśród klientów można zaobserwować zainteresowanie sprzętem o wysokiej czułości oraz zapewniającym możliwość rejestrowania śladów w trudnych warunkach oświetleniowych. Zwrócił uwagę, że firma chce dostosowywać istniejące produkty do specyficznych potrzeb użytkowników, w tym ze służb mundurowych i sił zbrojnych.

Reklama

Komentarze

    Reklama