Reklama

Służby Mundurowe

POLSECURE już za dwa tygodnie

Autor. Targi Kielce

Za dwa tygodnie odbędzie się trzecia już edycja międzynarodowych targów POLSECURE. W tym roku w wydarzeniu weźmie udział 140 wystawców z 13 krajów. Tegoroczną edycję targów patronatem honorowym objął minister spraw wewnętrznych i administracji, a partnerem strategicznym jest Grupa WB.

Reklama

W tym roku międzynarodowe targi POLSECURE odbędą się od 23 do 25 kwietnia na Targach Kielce. Podczas wydarzenia swoją ofertę przedstawią firmy specjalizujące się w produkcji wyposażenia specjalnego, środków ochrony osobistej, sprzętu ratowniczego, oprogramowania służącego łączności, dowodzeniu czy kontroli, ale także do wymiany doświadczeń i rozmów o rzeczywistych potrzebach służb mundurowych.

Reklama

Przez trzy dni targów funkcjonariusze Policji będą mieli okazję do wzięcia udziału w ciekawych konferencjach i spotkaniach. W pierwszym dniu zaplanowana jest konferencja pt. „Fundusze unijne wsparciem dla modernizacji i rozwoju innowacyjności w Policji”. Z kolei drugiego dnia odbędą się aż cztery spotkania, które dotyczyć będą „Wyzwania związane z koniecznością wdrażania w Policji nowoczesnych narzędzi wspierających zwalczanie przestępczości ekonomicznej”, „Cyberbezpieczństwo w dobie zagrożeń hybrydowych i militarnych”, „Sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, deepfakes - wyzwania współczesnej kryminalistyki” oraz „Szkolenie ratowników i ratowników medycznych w Policji z wykorzystaniem symulatorów wysokiej wierności oraz pojazdów specjalistycznych typu Ambulans. W ostatnim dniu targów planowane jest natomiast spotkanie związane z naborem do służby i pracą w Policji.

Od pierwszej edycji POLSECURE powstanę przy współpracy z Komendą Główną Policji. Od początku istnienia targów ich partnerem strategicznym jest Grupa WB. W tym roku targom patronuje Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Reklama

Wstęp na targi jest bezpłatny dla przedstawicieli służb mundurowych po zarejestrowaniu się online. Dla pozostałych osób jest możliwość zakupu biletów. Targi mogą zwiedzać osoby, które skończyły 16 lat. Rejestracja i sprzedaż biletów dostępne na stronie targikielce.pl/polsecure.

Materiał sponsorowany

Reklama

Komentarze

    Reklama