Reklama

Policja

Nietrzeźwy policjant za kierownicą nieoznakowanego radiowozu?

policja
Fot. Polska Policja 🇵🇱 (@PolskaPolicja)/Twitter

Zatrzymany został policjant, który w stanie nietrzeźwości kierował pojazdem - przekazała w środę oficer prasowa ze szczecińskiej Komendy Wojewódzkiej Policji. Według nieoficjalnych informacji, to antyterrorysta, który był wtedy na służbie.

Informację jako pierwszy podał onet.pl. Według portalu podczas wypadku, do którego doszło w nocy z wtorku na środę, samochód osobowy wypadł z drogi na ul. Wyszyńskiego w Szczecinie i uderzył w barierki. "Kierowca był pijany. Został od razu zatrzymany" - napisał portal.

Jak podał, samochód, którym poruszał się mężczyzna "to nieoznakowany radiowóz, a za kierownicą siedział wieloletni funkcjonariusz pododdziału kontrterrorystycznego w Szczecinie".

"Potwierdzam informację dotyczącą zatrzymania policjanta, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. W sprawie toczy się postępowanie administracyjne i przygotowawcze, jednak ze względu na ich wczesny etap nie możemy udzielić szczegółowych informacji" - przekazała w środę oficer prasowa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, nadkom. Mirosława Rudzińska.

Dodała, że "wdrożona została procedura wydalenia funkcjonariusza ze służby".

Źródło:PAP

Komentarze