Reklama

Policja

Nietrzeźwy policjant za kierownicą nieoznakowanego radiowozu?

policja
Autor. Polska Policja 🇵🇱 (@PolskaPolicja)/Twitter

Zatrzymany został policjant, który w stanie nietrzeźwości kierował pojazdem - przekazała w środę oficer prasowa ze szczecińskiej Komendy Wojewódzkiej Policji. Według nieoficjalnych informacji, to antyterrorysta, który był wtedy na służbie.

Reklama

Informację jako pierwszy podał onet.pl. Według portalu podczas wypadku, do którego doszło w nocy z wtorku na środę, samochód osobowy wypadł z drogi na ul. Wyszyńskiego w Szczecinie i uderzył w barierki. "Kierowca był pijany. Został od razu zatrzymany" - napisał portal.

Reklama

Jak podał, samochód, którym poruszał się mężczyzna "to nieoznakowany radiowóz, a za kierownicą siedział wieloletni funkcjonariusz pododdziału kontrterrorystycznego w Szczecinie".

"Potwierdzam informację dotyczącą zatrzymania policjanta, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. W sprawie toczy się postępowanie administracyjne i przygotowawcze, jednak ze względu na ich wczesny etap nie możemy udzielić szczegółowych informacji" - przekazała w środę oficer prasowa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, nadkom. Mirosława Rudzińska.

Reklama

Dodała, że "wdrożona została procedura wydalenia funkcjonariusza ze służby".

Źródło:PAP
Reklama

Komentarze

    Reklama