Reklama

Policja

Do końca roku 4 tys. nowych zimowych kurtek dla Policji

fot. Policja.pl
fot. Policja.pl

Komenda Główna Policji poinformowała o wyniku przetargu na produkcję i dostawę 4 tys. zimowych kurtek służbowych z podpinką oraz ocieplaczem z polaru, w ramach zamówienia podstawowego. W ramach zamówienia opcjonalnego możliwa będzie dodatkowa dostawa od 500 do 1 tys. sztuk wspomnianych kurtek. Całkowita wartość tego zamówienia, bez podatku VAT, ma wynieść 2 858 796,75 zł.

Policja poszukiwała dostawcy 4 tys. zimowych kurtek służbowych z podpinką oraz ocieplaczem z polaru, w ramach zamówienia podstawowego oraz, w ramach zamówienia opcjonalnego, potencjalnie dodatkowo od 500 do 1 tys. sztuk kurtek. Wybrana została oferta firmy ARLEN-TEC Spółka z o.o. z Warszawy, będąca jednocześnie jedynym podmiotem, który przesłał swoją ofertę dla Policji.

Firma zaproponowała cenę (bez VAT) całego zamówienia w wysokości ogółem nie większej niż  3 573 495,94 , w tym cena zamówienia podstawowego wyniosła 2 858 796,75 zł, a cena zamówienia opcjonalnego w zależności od wielkości zamówienia między 357 349,60 złotych, a 714 699,19 złotych. ARLEN-TEC Spółka z o.o. wskazała, że realizacja zamówienia podstawowego ma nastąpić do 28 listopada bieżącego roku. Należy wskazać, że w postępowaniu przetargowym brano pod uwagę kryterium ceny (waga 80 proc.) oraz kryterium terminu końcowego realizacji zamówienia podstawowego (gwarantowanego).

Zimowe kurtki służbowe z podpinką i ocieplaczem z polaru stanowią jeden z elementów umundurowania funkcjonariuszy Policji. Wykonane są z tkaniny w kolorze ciemnogranatowym, w różnych rozmiarach, dostosowanych do wymiarów użytkowników. Mają one za zadanie chronić funkcjonariuszy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak opady deszczu, śnieg, niskie temperatury czy też silny wiatr.

W specyfikacji technicznej zaznacza się, iż kurtki powinny być funkcjonalne, wykonane z materiału wodoodpornego, stanowiącego laminat dwuwarstwowy tkaniny z membraną paroprzepuszczalną. Kurtki mają charakteryzować się oczywiście wodoszczelnością.

jr

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Najnowsze