Reklama

Służby Mundurowe

Piorun, amunicja i nie tylko. Mesko na Polsecure

Autor. MESKO S.A.

Mesko S.A. weźmie udział w II Międzynarodowych Targach Policji i Bezpieczeństwa Publicznego Polsecure, które w dniach 25-27 kwietnia odbędą się w Targach Kielce. W ramach stoiska, zorganizowanego przez Polską Grupę Zbrojeniową, spółka zaprezentuje amunicję małokalibrową dedykowaną do broni używanej przez formacje mundurowe podległe MSWiA. 

Reklama

Zwiedzający wystawę będą mogli zobaczyć jeden ze sztandarowych wyrobów Mesko S.A., czyli system rakietowy Piorun, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem na całym świecie. 

Reklama
Autor. MESKO S.A.
Reklama
Targi Polsecure, to dla naszej spółki doskonała okazja do zademonstrowania przede wszystkim amunicji małokalibrowej, z której mogą korzystać formacje mundurowe. Jej najważniejszymi zaletami są niezawodność, celność, powtarzalność i dobre skupienie. Potwierdzają to liczne testy przeprowadzane zarówno przez naszą firmę, jak i Wojsko Polskie.
Elżbieta Śreniawska, prezes Zarządu Mesko S.A.

"Targi, to również możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz zebrania opinii od użytkowników" - dodaje Elżbieta Śreniawska.

Autor. MESKO S.A.

Targi Polsecure są jedną z największych wystaw poświęconą bezpieczeństwu i uzbrojeniu służb mundurowych. W tym roku odbędą się one pod honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji przy wsparciu Komendy Głównej Policji.

Artykuł sponsorowany

Reklama

Komentarze

    Reklama