Reklama

Służby Mundurowe

Nowe mundury policyjne na Europoltech 2019 [FOTO]

Fot. Maciej Szopa
Fot. Maciej Szopa

Podczas pierwszego dnia odbywających się w Warszawie targów Europoltech 2019 organizatorzy i wystawcy przygotowali liczne atrakcje. Pokazywano najnowszy sprzęt i wyposażenie służb mundurowych, goście mogli również obejrzeć pokaz nowych mundurów policyjnych.

Jedną z najbardziej widowiskowych atrakcji pierwszego dnia targów Europoltech 2019 był pokaz nowych wyjściowych mundurów policyjnych, zaprezentowanych po raz pierwszy w marcu tego roku. Nowe umundurowanie dla Policji, jak podkreślają jej przedstawiciele, wpisuje się w obchody setnej rocznicy powstania Policji Państwowej, a wzory i kolorystyka nowych uniformów nawiązują do tradycyjnego umundurowania policyjnego z okresu przedwojennego. Jak podkreśla KGP zarówno materiały, jak i krój są całkowicie nowoczesne - mundur ma bowiem być zarówno wygodny, jak i funkcjonalny. Elementami w sposób oczywisty nawiązującymi do tradycji są dodatki.

[GALERIA_2956]

Prezentowane mundury przeszły już konsultacje, trwa obecnie ich testowanie. Przewiduje się, że wszyscy funkcjonariusze otrzymają nowe sorty w ciągu pięciu do sześciu lat.

Reklama

Komentarze

    Reklama