Por. Sienicki z Nadbużańskiego OSG: problem migracji nie jest głównym, z jakim zmagamy się w ochronie granicy

27 sierpnia 2021, 17:28

"Na odcinku granicy ochranianym przez Nadbużański Oddział Straży Granicznej, problem migracji nie jest głównym problemem z którym zmagamy się w ochronie granicy państwowej" - mówi w rozmowie z InfoSecurity24.pl por. SG Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy komendanta Nadbużanskiego Oddziału Straży Granicznej. Jak dodaje, od początku 2021 roku na zielonej granicy zatrzymano 26 nielegalnych migrantów i jest to liczba, która nie odbiega od zatrzymań w latach poprzednich.

InfoSecurity24
InfoSecurity24
KomentarzeLiczba komentarzy: 3
dimitris
sobota, 28 sierpnia 2021, 17:45

https://www.infosecurity24.pl/wiceszef-mswia-codziennie-100-250-osob-probuje-przejscia-na-strone-polska A tutaj? "Od początku 2021 roku na zielonej granicy zatrzymano 26 nielegalnych migrantów i jest to liczba, która nie odbiega od zatrzymań w latach poprzednich." - No przecież to się kupy za nic nie trzyma !

Herr Flick
sobota, 28 sierpnia 2021, 20:53

Czytaj ze zrozumieniem. Gość mówił TYLKO o odcinku ochranianym przez Nadbużański OSG. Wschodnią granicę ochraniają jeszcze Bieszczadzki OSG, Podlaski OSG. No i na północy granicę z Rosją (Okręg Kaliningradzki) ochrania Warmińsko - Mazurski OSG.

dimitris
niedziela, 29 sierpnia 2021, 12:21

Chcesz powiedzieć, że uwaga całej Polski rozmyślnie kierowana jest tam, gdzie zagrożenie kontrabandą ludzi i towaru jest najmniejsze ? Czyli aby nie psuć biznesu tam, gdzie odchodzi on naprawdę masowo ? Lub aby nie dopuścić służb dyktatora Białorusi do biznesu ? - To dokładnie napisałeś. Tyle że sam z własnego wpisu nie wyciągnąłeś wniosku. I ja też dokładnie to napisałem w pierwszym poście. Ale nie zauważyłeś.

Tweets InfoSecurity24