Reklama

Służby Mundurowe

Lubawa dostarczy kamizelki kuloodporne dla Straży Granicznej

  • Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Podlaski Oddział Straży Granicznej

Spółka Lubawa z Ostrowa Wielkopolskiego została wybrana przez Komendę Główną Straży Granicznej na dostawcę 350 sztuk kamizelek kuloodpornych, z możliwością rozszerzenia zamówienia do 500 sztuk.

Przetarg zgłoszony przez Komendę Główną Straży Granicznej rozpoczął się we wrześniu br. Jego przedmiotem była dostawa 350 sztuk kamizelek kuloodpornych, z możliwością rozszerzenia zamówienia o kolejne 150 sztuk. Do przetargu prowadzonego w ramach procedury nieograniczonej przystąpiły 4 podmioty.

Najkorzystniejszą ofertę, z uwzględnieniem kryteriów ustalonych przez Straż Graniczną: cena - waga 60, gwarancja - 40, przedstawiła Lubawa S.A. Spółka dostarczy 350 kamizelek kuloodpornych za ponad mln zł. W postępowaniu brały udział również: Maskpol S.A., J.M.D. Daniel Technologies oraz konsorcjum firm złożone z: ITPROJECT i VISMAG.

Czytaj także: "Kamery, broń, podwyżki i inwestycje". Sejmowa komisja za modernizacją służb

Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia w terminie do 20 grudnia 2016 roku.

Zgodnie z SIWZ zamawiany produkt musi mieć możliwość zintegrowania z kamizelką kuloodporną taktyczną z przeznaczeniem do noszenia na mundur i użytkowania wraz z hełmem kuloodpornym. Kamizelka musi składać się z części przedniej i tylnej. Każda z części musi posiadać własne poszycie zewnętrzne i wyjmowane miękkie wkłady balistyczne. Jej waga nie powinna przekraczać 5,5 kg.

 

Reklama

Komentarze

    Reklama