Reklama

Bezpieczeństwo Wewnętrzne

Przygotowania do POLSECURE na ostatniej prostej

Fot. Targi Kielce
Fot. Targi Kielce

Debiutujące w kwietniu w kieleckim ośrodku wydarzenie dedykowane wszystkim służbom mundurowym wkracza w decydującą fazę przygotowań. Warto zaznaczyć, że przygotowania Targów POLSECURE, podobnie jak innych wydarzeń odbywających się w Targach Kielce, to wielomiesięczny proces, który już teraz przyniósł 2000 m kw. powierzchni wystawienniczej oraz topowe firmy z branży szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Reklama

Na półtora miesiąca do Międzynarodowych Targów Policji i Bezpieczeństwa Publicznego w gronie wystawców znaleźli się między innymi Partner Strategiczny Targów: Grupa WB, Polska Grupa Zbrojeniowa ze spółkami: Maskpol, PCO, Fabryka Broni, ZM Tarnów, WZŁ1, Zurad, HSW, Dezamet oraz  OBRUM, a także GRIFFIN GROUP DEFENCE, WORKS 11, Megmar Logistics & Consulting, HOLSTERS HPE POLSKA czy Motorola Solutions.

Reklama

Obok ekspozycji kluczowym elementem wydarzenia będzie Międzynarodowa Konferencja Policyjna organizowana przez Komendę Główną Policji, podczas której będą poruszane tak istotne tematy, jak "Cyberbezpieczeństwo: Obecne zagrożenia i trendy cyberprzestępczości" czy "Cyberwyzwania w dobie pandemii - ochrona informacji w świecie wirtualnym" w pierwszym dniu Targów. Merytoryczne spotkanie drugiego dnia będzie się opierało na temacie "Realizacji Programu modernizacji Policji (...) oraz perspektywa praktycznego dialogu naukowego w zakresie rozwoju i wdrażania nowoczesnych technologii". W panelach dyskusyjnych wezmą udział przedstawiciele Interpolu, Europolu, Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości, Komendy Głównej Policji, Komendy Głównej Straży Granicznej, Centralnego Zarządu Służby Więziennej czy Służby Ochrony Państwa i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Uzupełnieniem wydarzenia będą pokazy Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji "BOA" oraz pokazy tresury psów.

Reklama

Rejestracja branżowych zwiedzających rusza już w połowie marca. Będzie także możliwość kupienia biletów na Targi POLSECURE. Zapraszamy do Targów Kielce od 27 do 29 kwietnia 2022 roku.

Reklama

Komentarze

    Reklama