Reklama

Bezpieczeństwo Wewnętrzne

Plecak ucieczkowy. Dla kogo? Po co? Za ile? [WIDEO]

Autor. InfoSecurity24.pl

Na te i jeszcze inne pytania staramy się znaleźć odpowiedź w materiale wideo przygotowanym w ramach cyklu Unboxing SZPEJ.

Reklama

Plecaki ucieczkowe to rodzaj wyposażenia przygotowany na wszelki wypadek albo „najczarniejszą” godzinę, kiedy w wyniku, w następstwie różnych zdarzeń, jesteśmy zmuszeni opuścić swój dom i przez jakiś czas poradzić sobie w ekstremalnych warunkach. Takie plecaki można przygotowywać samemu, uzupełniając wyposażenie zgodnie z własnymi potrzebami, ale jest tez inna droga. Jedna z firma przygotowała i wyposażyła taki plecak sama, oferując gotowy produkt dla tych. którzy chcą być przygotowani… na wszystko.

Reklama

Czy faktycznie na wszystko? Na to i na inne pytania starają się znaleźć odpowiedź twórcy nowego cyklu wideo. Łukasz Zając i zaproszeni goście omawiają i recenzują elementy wyposażenia na ekstremalne sytuacje. Pierwszy odcinek w całości poświęcony jest gotowemu „plecakowi ucieczkowemu” firmy Help Bag.

Czytaj też

Po drugiej stronie stołu stanął Damian Duda, doświadczony medyk pola walki. Jak praktyk, posiadający doświadczenie z frontu w Ukrainie, oceni wyposażenie plecaka? Co by zmienił, co jego zdaniem zda egzamin, a co jest tylko dodatkiem?  

Reklama
Reklama

Komentarze

    Reklama