Reklama

Bezpieczeństwo Wewnętrzne

O bezpiecznych granicach już za tydzień w Lublinie

Fot. Targi Lublin
Fot. Targi Lublin

W Lublinie już po raz trzeci odbędzie się Wschodnia Konferencja i Targi Ochrony Granic. Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie bezpieczeństwo finansowe i gospodarcze na polskich granicach oraz granicy zewnętrznej UE.

Wiodącym partnerem merytorycznym Wschodniej Konferencji i Targów Ochrony Granic - GRANICE 2019, jest Krajowa Administracja Skarbowa, a także podlegająca jej Służba Celno-Skarbowa, która obecnie przechodzi proces modernizacji technicznej.

Jak zapowiadają organizatorzy, podczas konferencji poruszane będą m.in.  tematy związane z programami „Cyfrowa Granica”, „Porty 24” oraz „TORY 24”.

Dopełnieniem konferencji będą targi, podczas których zaprezentują się krajowi i zagraniczni producenci wyposażenia, urządzeń i  technologii, przeznaczonych dla funkcjonariuszy służb granicznych, celnych oraz kontroli sanitarnej i weterynaryjnej na granicach.

Organizatorzy podkreślają, że wydarzenie dedykowane jest szczególnie pracownikom i funkcjonariuszom Krajowej Administracji Skarbowej i Służby Celno-Skarbowej, Straży Granicznej, a także innym służbom mundurowym. 

InfoSecurity24.pl jest głównym patronem medialnym wydarzenia. 

image
Fot. Targi Lublin
Reklama

Komentarze

    Reklama