Reklama

Bezpieczeństwo Wewnętrzne

Grupa WB zajmie się monitoringiem ruchu drogowego

fot. Twitter/WBGroup
fot. Twitter/WBGroup

25 czerwca spółka MINDMADE sp. z o.o. Grupa WB  zakończyła procedurę nabycia 51% akcji spółki POLCAM SYSTEMS sp. z o.o. POLCAM jest uznanym w świecie producentem zaawansowanych systemów monitorowania ruchu drogowego. W swoim portfolio posiada zaawansowane systemy wideo rejestratorów, systemów radarowych do pomiaru prędkości i systemów automatycznego mandatowania.

Jak podkreślają przedstawiciele Grupy WB, włączenie warszawskiej spółki w skład grupy kapitałowej WB, jest kontynuacją przyjętej wiele lat temu strategii rozwoju biznesu, polegającą na zwiększeniu synergii kompetencji poszczególnych spółek tworzących największą polską grupę kapitałową działającą w sektorze nowoczesnych technologii oraz inwestycjach naszej grupy  w polskie firmy. Polcam Systems sprzedaje 75 proc. swoich produktów na rynki eksportowe. 

W Grupie WB, spółka POLCAM będzie się specjalizowała w produkcji i rozwoju nowoczesnych systemów optoelektronicznych i radarowych systemów pomiaru prędkości. Umożliwi to Grupie WB oferowanie służbom porządku publicznego, kompleksowych rozwiązań, zwiększających poziom bezpieczeństwa publicznego.

Reklama

Komentarze

    Reklama