Bezpieczeństwo Wewnętrzne

Gotowi na nowe wyzwania. Direct Action na Polsecure 2024

Autor. Entire M

10-letnie doświadczenie Direct Action oznacza tylko jedno – lepsze przygotowanie na nowe wyzwania. Nie bez powodu nasze produkty zostały docenione przez najlepsze jednostki specjalne z całego świata.

Marka Direct Action® - już 10 lat temu - została stworzona przez ekspertów w dziedzinie współczesnych operacji wojskowych, co przełożyło się na doskonałą znajomość specyficznych potrzeb operatorów sił specjalnych i to zarówno wojska, jak i policji. Nie tylko projektujemy i tworzymy nasz sprzęt – my go rozumiemy.

Autor. Entire M

Podczas trwającej 3 dni edycji Enforce Tac zaplanowaliśmy m.in. światową premierę naszych nowości na sezon 2024.  Jest ich niemało – od chest riga Curtiss, poprzez różnego rodzaju pouche i torby (ładownice – w tym również do 308, torby administracyjne, kieszenie na granaty, na gogle noktowizyjne, na telefon) po zupełnie nowe patche IR. Dodatkowo wiele produktów przeszło ewolucję – w końcu kto stoi w miejscu, ten się cofa.

Zadbaliśmy o nowy, ciekawy wystrój stoiska, który ma za zadanie podkreślić systemowość naszego sprzętu. Trzon naszej oferty stanowią wielokrotnie sprawdzone w ekstremalnych warunkach plate carriery (m.in. Bearcat, Hellcat, Spitfire oraz Spitfire MKII. Do niego dochodzi szeroka oferta dedykowanych produktów – od różnego rodzaju ładownic i pouchy, poprzez flapy, cummerbundy, pasy, rękawy, chest rigi, apteczki a na kaburach i pasach nośnych do broni kończąc. Całość oferty zapewnia szeroki wachlarz konfiguracji. W myśl filozofii „Individual-as-a-System” nasze rozwiązania umożliwiają skomponowanie zestawu dostosowanego do konkretnego zadania. A systemowe podejście do wyposażenia indywidualnego zaowocowało wysoką kompatybilnością poszczególnych elementów, co oznacza możliwość ich wzajemnej wymiany w wielu naszych produktach. Odwiedź nasze stoisko, a przekonasz się na własne oczy o wszechstronności naszego sprzętu. O więcej szczegółów dotyczących możliwości i wytrzymałości będziesz mógł zapytać weteranów z JW GROM. Nie zabraknie również pokazów możliwości konfiguracji naszego sprzętu – będą miały one otwartą formułę, z miejscem na pytania publiczności.

Autor. Entire M

Nasz zespół ekspertów będzie służył radą, chętnie dzieląc się swoim doświadczeniem. wysłucha opinii i potrzeb a także rozwieje wszelkie wątpliwości oraz podsunie gotowe rozwiązania.

Direct Action® na Polsecure 2024:

  • Hala 7, Stoisko 7-278
  • Data: 23-25 kwietnia 2024

Zapraszamy na nasze stoisko. Do zobaczenia w Kielcach!

Artykuł sponsorowany.