Bezpieczeństwo Wewnętrzne

Direct Action na targach Polsecure 2024

Autor. Entire M

Trzecia edycja targów Polsecure za nami. Marka Direct Action, która w tym roku obchodzi 10-lecie istnienia zaprezentowała się tam z jak najlepszej strony. 

Podczas targów Polsecure odbywających się w Kielcach w dniach 23-25 kwietnia 2024 odwiedzający mogli poznać m.in. nowości na sezon 2024. A przygotowaliśmy ich niemało – od chest riga Curtiss, poprzez różnego rodzaju pouche i torby (ładownice – w tym również do 308, torby administracyjne, kieszenie na granaty, na gogle noktowizyjne, na telefon) po zupełnie nowe patche IR. Dodatkowo wiele produktów (np. cummerbundy) przeszło ewolucję – w końcu kto stoi w miejscu, ten się cofa.

Autor. Entire M

Zadbaliśmy o nowy, ciekawy wystrój stoiska, który został doceniony – zdobyliśmy wyróżnienie Top Design. Naszym celem było zaprezentowanie systemowości naszego sprzętu. Trzon naszej oferty stanowią wielokrotnie sprawdzone w ekstremalnych warunkach plate carriery (m.in. Bearcat, Hellcat, Spitfire oraz Spitfire MKII). Do nich dochodzi szeroka oferta dedykowanych produktów – od różnego rodzaju ładownic i pouchy, poprzez flapy, cummerbundy, pasy, rękawy, chest rigi, apteczki a na kaburach i pasach nośnych do broni kończąc. Całość oferty zapewnia szeroki wachlarz konfiguracji. W myśl filozofii „Individual-as-a-System” nasze rozwiązania umożliwiają skomponowanie zestawu dostosowanego do konkretnego zadania. Publiczność targowa mogła się o tym przekonać na własne oczy podczas dynamicznych pokazów organizowanych przez SOP oraz Grupę Interwencyjną Służby Więziennej z Rzeszowa.

Z kolei systemowe podejście do wyposażenia indywidualnego zaowocowało wysoką kompatybilnością poszczególnych elementów sprzętu, co oznacza możliwość ich wzajemnej wymiany w wielu naszych produktach. Żwiru - weteran JW GROM - podczas pokazów na bieżąco prezentował możliwości konfiguracji oraz systemowość naszego sprzętu. Co ciekawe to właśnie potrzeby uczestników wyznaczały kierunek i sposób konfiguracji. Pokazy były indywidualne oraz otwarte dla wszystkich. Każdy mógł uzyskać odpowiedź na pytanie dotyczące naszego sprzętu oraz przedstawić swoje pomysły i potrzeby.

Autor. Entire M

Na stoisku nie zabrakło gości specjalnych – jednym z nich był Dariusz „Daro” Pollak - weteran JW GROM, który doskonale zna i ceni nasz sprzęt. Podczas imprezy gościliśmy również przedstawiciela PIAP-u wraz z robotem Patrol przeznaczonym do zadań C-IED oraz CBRN.

Wszystkich zainteresowanych naszymi produktami zapraszamy na targi GPEC, które odbędą się w dniach 6-8.05.2024 r. w Lipsku (Niemcy). Będzie można również nas spotkać na Eurosatory największych targach taktyczno-militarnych we Francji, które odbędą się w Paryżu w dniach 17-21.06.2024 roku. 

Autor. Entire M

Artykuł sponsorowany

Komentarze