Bartłomiej Sienkiewicz do autorów "bombowych maili": Już po was idziemy

25 czerwca 2013, 16:07
Sienkiewicz: To w tej chwili kwestia priorytetu dla policji i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, by ustalić sprawców tej nieprawdopodobnej hucpy. Fot. premier.gov.pl
InfoSecurity24
InfoSecurity24

Jak informuje minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz: alarmy o zagrożeniu bombowym były fałszywe, nie ma zagrożenia dla zdrowia i życia obywateli. Jednocześnie zostały podjęte wszelkie działania by ująć autorów maili rozesłanych do szpitali i sądów w całym kraju.We wszystkich obiektach, do których wysłano maile informujące o podłożeniu ładunków wybuchowych trwa obecnie kontrola pirotechniczna. Chodzi m.in. o budynki szpitali i sądów w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Jeleniej Górze, Koszalinie i Gliwicach.

Na podstawie informacji napływających do MSW, możemy powiedzieć, że nie ma zagrożenia zdrowia i życia dla obywateli- informuje Sienkiewicz dodając, że powołano specjalny zespół, który zajmie się namierzeniem autorów maili.

To w tej chwili kwestia priorytetu dla policji i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, by ustalić sprawców tej nieprawdopodobnej hucpy- dodał.

(PAM)
InfoSecurity24
InfoSecurity24
KomentarzeLiczba komentarzy: 0
No results found.
Tweets InfoSecurity24