Reklama

Służby Mundurowe

2,4 mln naboi dla Straży Granicznej

  • Fot. Morski OSG
    Fot. Morski OSG

Komenda Główna Straży Granicznej poinformowała o rozpoczęciu postępowania przetargowego na dostarczenie do końca bieżącego roku maksymalnie 2,4 mln sztuk amunicji 9 mm Parabellum z pociskiem pełnopłaszczowym. Przeznaczone one będą do strzelania z pistoletów maszynowych PM-98, UMP, MP-5 oraz pistoletów P-99, Glock i CZ.

Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę 1,4 mln sztuk amunicji 9 mm Parabellum z pociskiem pełnopłaszczowym przeznaczonych do strzelania z pistoletów maszynowych PM-98, UMP, MP-5 oraz pistoletów P-99, Glock i CZ. Naboje te mają zostać dostarczone w dwóch etapach. Pierwsza partia ma być wykonana w terminie maksymalnie do 10 tygodni od daty zawarcia umowy, druga zaś w terminie do 25 listopada 2016 roku, jednak nie wcześniej niż 3 tygodnie po dostarczaniu pierwszej partii zamówienia.

Ponadto w przetargu dodano również zamówienie objęte prawem opcji, w przypadku posiadania przez Komendę Główną SG dodatkowych środków finansowych. Przy czym zamawiający może skorzystać z prawa opcji wielokrotnie z tym, że całkowita ilość amunicji dostarczona w ramach opcji nie przekroczy ilości wskazanej powyżej 1 mln sztuk. Termin zakończenia tych dostać nie może przekroczyć 15 grudnia 2016 roku. 

Reklama

Komentarze

    Reklama