Przeciwuderzeniowa zbroja od Holsters HPE

5 lipca 2021, 08:48
Zrzut ekranu 2021-07-2 o 11.57.37
Fot. Holsters HPE
InfoSecurity24
InfoSecurity24

Produkowane i modernizowane od niemal 20 lat zestawy przeciwuderzeniowe produkcji HPE® znalazły dotychczas swoich nabywców w liczbie przekraczającej 6 000 kompletów w Polsce. Aktualna wersja zestawu przeciwuderzeniowego w trudnopalnej konfiguracji będzie także dostarczana w tym roku do kolejnego europejskiego odbiorcy, w liczbie niemal 2000 kompletów.

Holsters HPE® od wielu lat produkuje i dostarcza na rynku polskim takie produkty, jak gazy pieprzowe i plecakowe miotacze pieprzu; własnej produkcji monolityczne kompozytowe płyty i tarcze balistyczne, kamizelki kulo- i nożo- odporne; zestawy przeciwuderzeniowe, tarcze i kaski przeciwuderzeniowe; kamizelki taktyczne, zestawy rotacyjne dla żołnierzy; kabury do broni palnej; kominiarki, bieliznę termo-aktywną i mundury. Produkowane i modernizowane od niemal 20 lat zestawy przeciwuderzeniowe produkcji HPE® będące jedną z wiodących specjalizacji firmy, dotychczas znalazły swoich nabywców w liczbie przekraczającej 6 000 kompletów w Polsce – między innymi w Policji, Straży Granicznej, Służbie Więziennej, Żandarmerii Wojskowej. Zdecydowali się na nie także odbiorcy ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich (3000 kompletów wraz z kaskami i tarczami przeciwuderzeniowymi), Holandii (500 kompletów), Grecji (1000 kompletów), Izraela (2000 kompletów), Bośni i Hercegowiny (2000 kompletów).

Aktualna wersja zestawu przeciwuderzeniowego w trudnopalnej konfiguracji będzie także dostarczana w tym roku do kolejnego europejskiego odbiorcy, w liczbie niemal 2000 kompletów. Czas realizacji zamówienia to listopad 2021 roku, a pierwsza partia 300 zestawów zostanie dostarczona już w lipcu 2021 roku. W skład zestawu wchodzą: kamizelka, ochraniacze barków, przedramion, ud, piszczeli, stóp, a także krocza i karku. Produkcja tak dużej ilości w tak krótkim czasie jest możliwa jedynie w oparciu o znaczące moce produkcyjne, wyspecjalizowaną kadrę pracowników produkcyjnych, zaplanowany łańcuch dostaw materiałów, a także zaawansowany system zarządzania produkcją według wdrożonych standardów ISO 9001 i AQAP 2110. Przedstawiciele odbiorcy zestawów są zainteresowani rozbudowaniem zakupionych zestawów o tarcze i kaski przeciwuderzeniowe pochodzące od tego samego producenta. Życie i zdrowie funkcjonariuszy jest tutaj priorytetem, wobec czego klient w tym wypadku był wymagający, a firma HPE® spełniła wszelkie oczekiwania, co zaowocowało zamówieniem. 

Mimo realizacji wielkonakładowych projektów, jak dostawa rozbudowanego systemu przeciwuderzeniowej ochrony funkcjonariuszy prewencyjnych, HPE® prowadzi intensywne prace badawczo-rozwojowe, które zaowocowały szeregiem wynalazków potwierdzonych zastrzeżeniami patentowymi o stanie techniki innowacyjności w skali globalnej.

Działalność HPE® poskutkowała także dostawami innych wyrobów do odbiorców tożsamych służb mundurowych, w takich krajach jak: Niemcy (gazy pieprzowe i futerały taktyczne), Słowacja (gazy pieprzowe, płyty kuloodporne), Litwa (sprzęt taktyczny, kamizelki i mundury), Czechy (kamizelki kuloodporne, zasobniki piechoty, miotacze pieprzowe), Bośnia i Hercegowina (kaski i tarcze przeciwuderzeniowe), Chorwacja (kabury do broni palnej), Kazachstan (mundury), Estonia (mundury, rękawice i kominiarki), Szwecja (taktyczne smycze do broni), Zjednoczone Emiraty Arabskie (kamizelki kuloodporne, bielizna termo-aktywna, sprzęt taktyczny, miotacze pieprzu), Kuwejt (miotacze pieprzu, zestawy przeciwuderzeniowe, kamizelki kuloodporne), Arabia Saudyjska (kabury i kamizelki kuloodporne), Egipt (kamizelki kuloodporne).

Holsters HPE® Polska to firma z niemal 30-to letnim doświadczeniem w zakresie dostaw i produkcji sprzętu na potrzeby służb mundurowych i wojska. Firma z Kielc w obecnej formie zatrudnia niemal 50 osób, dzięki czemu jest w stanie podjąć się także dużej, masowej produkcji. Ciągły rozwój i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, a także jakość wyrobów doprowadziły do licznych dotacji działalności na potrzeby rozbudowy przedsiębiorstwa. Jednym z kluczowych aspektów jest otrzymanie premii technologicznej na rozbudowę firmy, wdrożenie masowej produkcji elementów uzbrojenia takich jak kamizelki i monolityczne ceramiczne płyty kuloodporne. Inwestycja ta jest aktualnie w realizacji i umożliwi firmie z Kielc ekspansję kolejnych rynków lokalnych, a także zagranicznych oferując produkty według międzynarodowych norm.

Artykuł promocyjny

InfoSecurity24
InfoSecurity24
KomentarzeLiczba komentarzy: 10
Realista66
środa, 14 lipca 2021, 02:06

Kurde no też bym sobie taki kupił chętnie w sam raz na dyskotekę w remizie :)

Gts
wtorek, 6 lipca 2021, 11:07

Cieszy kiedy Polska firma odnosi sukcesy na rynku kiedzynarodowym, miejmy nadzieje, ze rzadzacy nie sprobuja jej "pomoc".

Bever
wtorek, 6 lipca 2021, 04:39

Czyli utrzymujemy te firme, dlaczego zatem zadna polska firma nie produkuje tego?

Levi
czwartek, 8 lipca 2021, 11:59

Kielce to nie Polska?

Juri
wtorek, 6 lipca 2021, 03:43

Czy zapinanie na kostkach rzepami które haczą o siebie prawa noga z lewą nadal jest? I brak możliwoźci samodzielnego wstania? Kask jest zdecydowanie za durzy,ciężki i ogromnie grzeje głowę.

Roy
środa, 7 lipca 2021, 10:08

Dziwne rzeczy opowiadasz. Rzepy haczą jeśli je zapniesz niewłaściwe lub założysz lewy ochraniacz na prawą nogę. Tutaj problemem jest policyjna bylejakość bo nie ma komu oddać sprzętu do naprawy na przykład gdy rzep przestaje trzymać. Nigdy nie było braku możliwości samodzielnego wstania... To jest taki rodzaj legendy. Kask nie jest przesadnie ciężki biorąc pod uwagę jego walory bojowe. Faktycznie może być w nim ciepło, ale jak ma być jeśli stoisz w nim trzecią godzinę w 30-stopniowym upale? Ja nie znam sprzętu który z tym sobie poradzi. Ten sprzęt nie raz mi zdrowie uratował i dobrze, że polska firma go robi. Źle, że tak mało Policja go kupuje.

bagieta
środa, 7 lipca 2021, 18:39

Brawo dział marketingu!

Oby tak dalej
poniedziałek, 5 lipca 2021, 23:41

Brawo.

Tweets InfoSecurity24