Kamery na mundury dla stołecznych policjantów

16 października 2017, 12:04
Policja_mundur
InfoSecurity24
InfoSecurity24

Komenda Główna Policji poinformowała o zamówieniu dostaw systemu kamer nasobnych dla Komendy Stołecznej Policji. Zgodnie z ogłoszeniem, system kamer ma trafić do KSP jeszcze w tym roku. Głównym kryterium udzielenia zamówienia jest cena, która stanowi 60 proc. KGP brać będzie pod uwagę również okres gwarancji (21 proc.), pożądane parametry (13 proc.) oraz termin realizacji zamówienia (6 proc.). 

Jak czytamy w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) system kamer przeznaczony będzie do rejestrowania przez policjantów przebiegu służby. Kamery będą wykorzystywane przez wielu użytkowników i „pracować” będą na jedną, dwie lub nawet trzy zmiany dziennie.

KGP przewiduje zakup systemów kamer w trzech różnych wariantach funkcjonalnych oraz ilościowych:

  1. system z 30 kamerami, bez wyświetlaczy, w szczelnie zamkniętej kompaktowej obudowie zapewniającej odporność na czynniki zewnętrzne,
  2. system z 30 kamerami, z wyświetlaczem umożliwiającym podgląd nagranego materiału, z obiektywem umożliwiającym regulowanie kąta ustawienia,
  3. system z 10 kamerami, z wyświetlaczem, posiadający wbudowany moduł pozycjonowania oraz moduł 3G/4G/LTE do transmisji obrazu na żywo.

Termin składania ofert mija 19 października 2017 roku, a sprzęt do policjantów trafić powinien do 15 grudnia tego roku. 

 

InfoSecurity24
InfoSecurity24
KomentarzeLiczba komentarzy: 3
No results found.
Tweets InfoSecurity24